NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB Platnost k 19.3.2019
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu  |  Cenové změny
 
Poplachové systémy
 
 
  Asita Rozšíření sortimentu
 
 
    Do standardní nabídky jsme zařadili MG kontakty MAS203, MAS303, MAS333 a MAS353 s delšími přívodními kabely než je základní 3m délka.
 
     
 
Kamerové systémy
 
 
  AG Neovo Obnova populárních monitorů řady SC a RX
 
 
    AG Neovo inovovalo a doplnilo svou řadu ekonomických monitorů SC, která má nyní modernější design s velmi úzkým rámečkem a u všech uhlopříček s poměr stran 16:9. Určitě potěší i snížení cen oproti původním modelům. Postupně také dochází k inovaci profesionální řady RX.
 
 
 
 
  Axis Doplnění sortimentu AXIS o velkou řadu novinek
 
 
    Rozšiřujeme nabídku AXIS o nové zajímavé produkty jako například vlajkovou bullet kameru AXIS Q1786-LE, kameru s rozpoznáním SPZ AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit, multisenzorovou kameru AXIS P3717-PLE, kameru do prostředí s nebezpečím výbuchu F101-A XF P1367, bispektrální termální kamery AXIS Q8742-LE 35MM, AXIS Q8742-LE ZOOM a řadu dalších produktů
 
 
 
 
  Hikvision Doplnění sortimentu HIKVISION o velkou řadu novinek
 
 
    Kromě nové řady Easy IP 4.0 rozšiřujeme sortiment o další novinky a to hlavně novou generaci termálních kamer, které jsou vybaveny senzorem vyráběným přímo firmou Hikvision (na konci "7"), dále o novou řadu špičkových PTZ kamer řady Solution a také o monitory různých uhlopříček
 
 
 
 
  Honeywell Aktualizace sortimentu HONEYWELL o nové IP kamery i NVR
 
 
    Honeywell obnovil a doplnil sortiment obou řad IP kamer Performance i Equip a to jak o základní kamery za velmi zajímavé ceny, tak i například multisensorové kamery. K inovaci došlo také u NVR řady Performance i Maxpro NVR
 
 
 
 
  Milestone Nová platforma NVR řady HUSKY
 
 
    Doplňujeme rodinu NVR HUSKY o ekonomickou řadu M20, ale zejména o novou extrémně výkonnou řadu HX, jejichž koncept je založen na předinstalovaném VMS Xprotect a dokonale odladěném HW, který umí v kombinaci s tímto VMS pracovat na maximální výkon
 
 
 
 
  Wisenet Kamery WISENET s profesionální videoanalýzou
 
 
    Wisenet velmi významně rozšířil svou nabídku kamer vybavených profesionální videoanalýzou různých výrobců jako (FF Group, Sprinx, A.I.Tech, Facit aj.). Takto vybavené kamery jsou určené pro různé typy aplikací jako retail, doprava, perimetr apod.
 
     
 
Přístupové systémy
 
 
  Honeywell Designové čtečky luminAXS s Wiegand výstupem pro připojení k libovolné přístupové technologii
 
 
    Nová řada čteček luminAXS ve čtvercovém provedení je nově rozšířena i pro použití v prakticky libovolných přístupových systémech, díky rozhraní Wiegand. Verze bez tlačítek, se 2 tlačítky (pro zap/vyp střežení PZTS) nebo se 16 tlačítky pro plnohodnotnou práci s PINy i zap/vyp střežení, a samozřejmě uživatelsky konfigurovatelný vícebarevný světelný pásek kolem čtečky pro přehlednou a výraznou signalizaci provozních stavů systémů.
 
 
 
 
  Nedap Nové modely čteček RZ (SPZ) Nedap ANPR
 
 
    Rodina all-in-one modelů tzv. ANPR kamerových čteček registračních značek vozidel se rozrůstá o nové členy - ANPR v2. Provedení pro kratší nebo delší dosah čtení, i speciální provedení Lumo bez preferované národní knihovny RZ, s ještě vyšším výkonem a hlavně integrovaným Wiegand výstupem pro přímé připojení k libovolnému přístupovému systému.
 
 
 
 
  Cypress Nový dodavatel s nabídkou špičkových převodníků nejrůznějších rozhraní pro přístupové systémy
 
 
    Americká společnost Cypress Integration Solutions vstupuje do nabídky ADI s úvodní sadou ze svého širokého portfolia převodníků - např. konvertory mezi rozhraními RS-232/485 a Wiegand, moduly pro převod do perspektivního čtečkového rozhraní OSDP nebo bezdrátovou ruční čtečkou pro ověřování karet na volném prostoru, se základnovou stanicí připojenou přímo ke kontroléru přístupového systému (tedy bez jakékoliv nutnosti speciálních vývojů a integrací).
 
     
 
Domovní telefony / Zámky
 
 
  2N Nové provedení modulů Access Unit 2.0
 
 
    Leader domácího trhu s IP telefonními řešeními - spol. 2N - uvádí na trh novou a vylepšenou verzi modulů pro kontrolu vstupu (ať už samostatnou nebo propojenou s domovním audio/videotelefonním systémem), např. s možnostmi načítání Bluetooth identifikátorů z mobilních telefonů, volitelným zabezpečeným čtením identifikačních karet, případně i vestavěnou dotykovou klávesnicí pro průchod pomocí PINů.
 
     
 
Systémy EPS
 
 
  C-TEC Adresné volací systémy Quantec
 
 
    V loňském roce jsme do našeho sortimentu zařadili konvenční volací systémy vhodné pro aplikace menšího a středního rozsahu. V průběhu jara tohoto roku nabídku volacích systémů rozšíříme o systémy adresné, které jsou určené pro aplikace středního a většího rozsahu a přinášejí s sebou např. bezdrátové prostředky pro přivolání pomoci v rámci budovy.
 
 
 
 
  C-TEC Příslušenství volacích systémů
 
 
    Sortiment instalačních krabic pro moduly volacích systémů doplňujeme o krabice koncipované jako "redukce" umožňující povrchovou montáž na std. EU instalační krabice.
 
     
 
Domovní telefony / Zámky
 
 
  Apart Designové reproduktory řady KUBO
 
 
    Nová řada reproduktorů vhodná pro kvalitní ozvučení vnitřních prostor. Díky integrovanému polohovatelnému držáku je možné je instalovat na zeď i na strop a jejich vzhled potěší nejen příznivce kubismu.
 
 
Poplachové systémy
 
 
    Úprava prodejních cen
 
 
    Se změnami ceníků výrobců, ke kterým došlo začátkem roku, dochází v rámci tohoto ceníku k úpravě prodejních cen například u dodavatelů Honeywell, Alarmtech, Visonic, Elmdene a CQR.
 
     
 
Kamerové systémy
 
 
  Hanwha Úprava prodejních cen
 
 
    V souladu se změnou strategie výrobce, měníme strukturu cen HD analogových produktů.
 
     
 
Přístupové systémy
 
 
  HID Úprava cen čteček a příslušenství HID
 
 
    V návaznosti na úpravu ceníku výrobce dochází u cca. 30 položek (typicky čtečky řady iCLASS SE) k navýšení ceny v průměru o 5%.
 
     
 
Domovní telefony / Zámky
 
 
  FERMAX Úprava cen několika položek Fermax
 
 
    Se změnami v ceníku výrobce i vyjednáním lepších cen na některé komponenty Fermax dochází k cenové úpravě několika dílčích položek oběma směry - v rozsahu od -20% do +8%.
 
     
 
Sítě / LAN
 
 
  NEXANS Úprava prodejních cen
 
 
    Se změnami v ceníku výrobce dochází k cenové úpravě většiny položek oběma směry.
 
 
 
 
  SOLARIX Úprava cen celého sortimentu
 
 
    V návaznosti na úpravu ceníku výrobce dochází k cenovým změnám prakticky celého sortimentu.
 
Novinky  |  Sortiment  |  Ceníky  |  Akční ceny  |  Školení  |  Projektanti  |  Servis  |  FAQ  |  Kontakty  |  O nás