Platnost k datu: 20.4.2020
NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu
 
Novinky Sortiment Ceníky Akční ceny Školení Projektanti Servis Kontakty O nás
Z důvodu oslabení české koruny vůči některým zahraničním měnám a změně cenového modelu některých výrobců jsme upravili ceny vybraných produktů.
VÝBĚR Z NOVINEK  
 
Venkovní detektory QX Infinity
Detektory se širokým úhlem záběru
Řada PIR a duálních detektorů QX Infinity nabízí dosah 12m a úhel záběru až 120°. Se svým kompaktním a elegantním designem jsou detektory QXI předurčeny pro rezidenční i komerční instalace, kde se vyžaduje spolehlivá detekce pohybu a nízká četnost detekce malých zvířat.
Objednávejte zde ...
 
Termální měření tělesné teploty
Nabízíme několik technických i cenových řešení
Jednou z metod měření tělesné teploty je využití speciálních termálních kamer. Tento způsob je velice efektivní hlavně z pohledu rychlosti měření. Výhodou je, že teplotu lze měřit bezkontaktně a v reálném čase
Více informací ...  
 
4K monitory úhlopříček 43" až 55"
Určené pro provoz 24/7
Rozšiřujeme nabídku 4K monitorů řady WBox Technologie o úhlopříčky 43", 47" a 55". Monitory jsou navržené pro provoz 24/7 s rozhraním HDMI, BNC, VGA a DVI. Jejich použití je velice široké a to jak v kamerových systémech tak i jako informačních displejů
Objednávejte zde ...
 
Revoluční řada čteček HID SIGNO
Nový design, nové funkce, více možností
Legendární série čteček iCLASS SE dostává následovníka - řadu HID Signo. 4 základní modely s možnostmi výběru sady čtených technologií a připojení kabeláže (zalitý kabel nebo svorkovnice). A každá z nich zvládá i virtuální karty přes NFC i Bluetooth už v základu.
Objednávejte zde ...
 
Nová řada napájecích zdrojů EN54C
zejména pro systémy EPS
Řadu napájecích zdrojů EN54 s LED displejem nahrazují zdroje nové řady EN54C. K dispozici je širší výběr typů, díky spínané technologii bez transformátoru a nahrazení LED displeje na čelním panelu zdroje indikačními LED se můžete těšit na zajímavé snížení cen.
Objednávejte zde ...

ZMĚNY V SORTIMENTU  
Kamerové systémy
Axis Nové kamery řady AXIS M11
  Podobně jako u jiných Axis řad dochází ke generační obměně i u základních box kamer AXIS M11. Kamery jsou dodávány v rozlišení 1MP až 5MP a jsou vybaveny technologiemi Lightfinder, Secure boot, Forensic WDR, Zipstream H.265 aj.
Axis Nové kamery řady AXIS P13
  Generační obměna zasáhla i střední řadu box kamer AXIS P13. Kamery jsou dodávány v rozlišení 2MP až 8MP a jsou vybaveny technologiemi Lightfinder, Secure boot, Forensic WDR, Zipstream H.265, Shock detection, Video streaming indicator aj.
Wisenet Nová řada pentabridních DVR
  Do sortimentu jsme zařadili novou řadu pentabridních DVR Wisenet HD+. Tyto DVR umí nahrávat obraz ze standardních analogových i HD analogových kamer s formáty ADH, TVI, CVI stejně tak z IP kamer. Rekordéry se dodávají ve verzích pro 4, 8 a 16 analogových kamer
EKV
Honeywell Přístupový kontrolér z řady MAXPRO Access konečně vypuštěn do světa
  Kontrolér MPA2 pro dvoje dveře - a až 4 čtečky - navazuje na oblíbené řady jednotek "Northern": N-1000 a NetAXS-123. Použít ho můžete na menší instalace se správou jen přes jeho vnitřní webový server (bez speciálního softwaru, klidně z tabletu) nebo na větších instalacích se SW WIN-PAK (4.8). Anebo řešit celý svůj nový systém s přístupákem, videem i zabezpečovačkou z cloudového prostředí MAXPRO Cloud. I pro něj je kontrolér MAXPRO Access jako dělaný.
Domovní telefony / Zámky
Hikvision Nové modely interkomů i biometrické terminály s bezkontaktních měřením tělesné teploty
  Některé ukončované modely dveřních interkomů od Hikvisionu jsou nahrazovány novějšími typy s modernějším designem. A pokud chcete řešit u vstupních míst i kontrolu vstupu, sáhnout můžete po nových provedeních terminálů s bezkontaktním vyhodnocením geometrii tváře, dokonce i v kombinaci s bezkontaktním měřením tělesné teploty.
EPS
Apollo Obnovení výroby v/v modulu 55000-588APO
  Firma Apollo znovu zavedla do sortimentu žádaný linkový modul se 3 vstupy a 3 reléovými výstupy.
Takex Doplňkové plamenné hlásiče řady FS
  Ze sortimentu společnosti Takex, významného výrobce zabezpečovací techniky, vám přinášíme plamenné hlásiče , které je možné použít zejména jako doplněk systému PZTS. Tyto hlásiče se vyznačují výbornou citlivostí a rychlostí reakce, velkou výhodou je pak jejich vynikající cena.
Elmdene PŘIPRAVUJEME: Náhrada napájecích zdrojů řady STE novými zdroji řady ST
  Firma Elmdene oznámila brzké ukončení výroby napájecích zdrojů 2402STE a 2405STE a jejich nahrazení zdroji nové řady ST. Tato nová řada se kromě povinné certifikace dle EN 54-4 vyznačuje i certifikací dle normy EN121010 (Zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla).
Copyright © 2020 ADI Global Distribution
ADI je obchodní značkou Ademco CZ s.r.o. - Security Products o.z.